Вересень – осінь! Час сливи!


Сливи - один із символів прекрасної осені, при цьому він найсмачніший! Вони захоплюють смаком та запахом – просто подумайте, а також відчуйте їхній запах у повітрі. Але крім традиційного вживання, сливи можуть запропонувати набагато більше, оскільки масло, віджате з їхнього насіння, це справжній скарб, який подбає не тільки про вашу шкіру, але і про волосся і нігті. Хочете дізнатися більше про це, тоді поїхали!

Популярна косметична олія витягується з кісточок сливи Prunus domestica. Ми всі знаємо її підвид, наприклад, угорський чи мірабель. Ці смачні фрукти ідеально підходять для вживання не тільки у сирому вигляді, але й у компотах, джемах та у всіх вареннях. Одне з найкращих доповнень до тортів та інших десертів, особливо осінніх. Дорослі можуть випити його зі знаменитим сливовим бренді.


Зливи – навіщо їх є?

Наскільки правдиво те, що апетитні фіолетові фрукти охоче їдять лише завдяки їхньому смаку? Ні. Насамперед, вони благотворно впливають на організм, особливо на систему травлення: вони протидіють запорам, регулюють травлення, підвищують апетит і знижують рівень шкідливого холестерину. Крім того, сливи мають антиоксидантні властивості та допомагають знизити кров'яний тиск. Варто вживати кілька слив на день (через вміст вітаміну А і клітковини), але не забувайте, що вони можуть працювати як сильне проносне, тому не перестарайтеся.


Зливи для красивої шкіри

Олія з насіння цих смачних фруктів є джерелом антиоксидантів, вітаміну Е та корисних лінолевої та олеїнової кислот. Тому фрукт відмінно працює при догляді за зрілою та зморшкуватою шкірою. Він також має відновлюючі та зволожуючі функції, створює захисну плівку на шкірі і зміцнює ліпідну оболонку, тому він також є засобом для сухої і схильної до подразнення шкіри. Цікаво, що його можна наносити на жирну і проблемну шкіру - це зовсім не обтяжує, при цьому навіть допомагає регулювати вироблення шкірного жиру, зменшує видимість пір і усуває недоліки.

Ви можете використовувати його окремо або у поєднанні з іншими оліями. Найкраще наносити кілька крапель на обличчя, змочене водою чи гідролатом. У разі жирної шкіри варто акуратно розбавити суміш, перш ніж займатися втиранням. Наприклад, додавання його до вашого улюбленого крему відповідно до ваших потреб є відмінним рішенням.